uz sākumu


Marijas Naumovas soloprogramma "Līdz gaišām asarām" (Koncerts izpārdots)

Marijas Naumovas soloprogramma "Līdz gaišām asarām" (Koncerts izpārdots)

Ievietots: 27.09.2016.

Sestdien,1.oktobrī, plkst.19.00 Siguldas koncertzālē „Baltais Flīģelis” ar koncertprogrammu „Līdz gaišām asarām” viesosies dziedātāja Marija Naumova.

Marijas Naumovas jaunā soloprogramma „Līdz gaišām asarām” atklās romanču muzikālā stila rašanos un attīstību, ceļojumu laikā un vietā, un līdz ar to – arī izmaiņas romanču skanējumā. Jaunajā programmā, kurā iekļautas romances no dažādiem gadsimtiem, valstīm un kultūrām, skanēs daudziem zināmās un iemīļotās, kā arī senas un nezināmas romances. „Šoruden svinu desmit gadu kāzu jubileju, tāpēc vēlējos savam dzīvesbiedram sarūpēt skaistu muzikālu dāvanu – romanču koncertprogrammu,” atklāj dziedātāja.

 Šajos koncertos Marijai talkā nāks mūziķi Rolands Beļēvičs (taustiņi), Norberts Skraucis (bass), Ingus Feldmanis (ģitāra), Jegors Kovaļkovs (ģitāra), Aleksejs Bahirs (vijole) un Andris Buiķis (bungas).

Marija Naumova ir viena no talantīgākajām un daudzpusīgākajām Latvijas dziedātājām, kura ieguvusi plašu atpazīstamību arī ārpus mūsu valsts robežām. Mākslinieces daiļradē plaši pārstāvēti dažādi žanri, sākot no latviešu un krievu populārās mūzikas līdz franču šansonam un romu džezam.