uz sākumu


7.maijā plkst.19.00 koncertzāles apmeklētāji aicināti uz vokālās grupas FRAMEST koncertprogrammu “Dainu skapis”

7.maijā plkst.19.00 koncertzāles apmeklētāji aicināti uz vokālās grupas FRAMEST koncertprogrammu “Dainu skapis”

Ievietots: 06.04.2016.

FRAMEST ir grupa, kuras sastāvā ir radoši, mūzikas mīlestības, profesionalitātes un jauneklīgas atrakvititātes pilni dziedātāji, tāpēc regulāri tiek iestudētas jaunas, izaicinājumiem pilnas programmas. Viena no tām – koncertprogramma “Dainu skapis”. Koncertprogramma ir muzikālu meklējumu rezultāts, kur tradicionāla melodija tiek ietērpta formā, ritmā un harmonijās, kas aktuālas gan mūsdienu akadēmiskās mūzikas, gan arī estrādes mūzikas vidē. Programmas “Dainu skapis” pamatā ir mūzika, kuras iedvesmas avots ir tautas kultūra, tomēr vokālā grupa FRAMEST to piedāvās jaunā, mūsdienīgā skanējumā, parādot tradīciju mijiedarbību ar mūsdienu kompozīcijas tehnikām – džezu, elektroniku u. c., kā arī ieskandinās jaunos darbos,  kuri iemieso tradicionālās latviešu vērtības –  dabu, darbu, dziesmu...


Par mūziķiem:

Vokālā grupa FRAMEST pastāv kopš 2005. gada, un  to veido pieci profesionāli un daudzpusīgi dziedātāji.  FRAMEST sasniegumu sarakstā ir koncerti Latvijā un ārzemēs, tomēr vislielāko atpazīstamību grupa ieguva, 2012. gada vasarā piedaloties starptautiskajā jauno izpildītāju konkursā Jaunais Vilnis. 2012.gada nogalē FRAMEST devās vērienīgā koncerttūrē “Svētki Ledus Pilī”, sniedzot 11 koncertšovu sēriju Latvijas pilsētās. FRAMEST repertuārs ir ļoti plašs. Grupas koncertos izskan gan pašu, gan citu komponistu skaņdarbi – no klasikas un džeza līdz pop un  citiem  mūzikas  žanriem  oriģinālos  a  capella izpildījumos.  Tieši  grupas  unikalitāte  ļāvusi sasniegt vietējā un starptautiskā mēroga atzinību un panākumus.

Biļešu cena – 8 līdz 10 eiro. Siguldas novada ID kartes īpašniekiem atlaide 1 eiro.Biļetes uz koncertu pieejamas koncertzāles “Baltais flīģelis” un “Biļešu paradīzes” kasēs.