uz sākumu


16.aprīlī plkst.13.00 Siguldas koncertzālē notiks bērnu vokālās studijas “Knīpas un knauķi” 45 gadu jubilejas ieskaņas koncerts.

16.aprīlī plkst.13.00 Siguldas koncertzālē notiks bērnu vokālās studijas “Knīpas un knauķi” 45 gadu jubilejas ieskaņas koncerts.

Ievietots: 31.03.2016.

Siguldas koncertzālē "Baltais flīģelis" notiks bērnu vokālās studijas “Knīpas un knauķi” 45 gadu jubilejas ieskaņas koncerts. Koncerta īpašie viesi – bērnu vokālā studija “Siguldiņa”. 

Koncertos skanēs dziesmas no jaunā Andra Sējāna albuma “Mazo bizoņu dziesmas” un dziesmas no Renāra Kaupera jaunā dziesmu albuma “Vienmēr dziedu es”, kurš iznāks šī gada maijā. Visas jaunās dziesmas jau radušas īpašu atbalsi Knīpas un Knauķi bērnu sirdīs, dodot iedvesmu un enerģiju visai kuplajai Knīpas un Knauķi saimei arvien pilnveidoties un augt gan muzikālās izpausmēs, gan emocionālās atklāsmēs.

Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālā studija Knīpas un Knauķi savu 45 gadu jubileju vēlas svinēt ar priecīgu skatu, veidojot krāsainu un spilgtu «Knīpas un Knauķi» momentuzņēmumu, bet aizvadīto gadu retrospekcijas atstāt nākamajai apaļajai jubilejai. Knīpas un Knauķi vēlas apzināties sevi un savu dziedātprieka laimi šodien, rīt un vienmēr - dziedu vakaros un rītos!

Biļetes cena – 5 eiro, Siguldas novada iedzīvotāju ID kartes īpašniekiem – 3 eiro