Skolas darba laiks līdz 16. augustam - darba dienās no plkst. 10.00-15.00. Sākot no 17.augusta darba dienās no plkst. 10.00-18.00.

 

Aicinām jaunus audzēkņus!

Siguldas Mākslu skola „Baltais Flīģelis” 2016./17. mācību gadā piedāvā bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem apgūt sev interesējošas mācību programmas mūzikā, mākslā, teātrī un dejā.

Profesionālās ievirzes izglītības programmas

Vizuāli plastisko mākslu piedāvajam apgūt paralēli vispārējai pamatizglītībai (apmācības ilgums 7 gadi, uzņemšana no 7 gadu vecuma). Papilduzņemšana augusta beigās vai septembra sākumā. Lūdzu sekot līdzi aktuālai informācijai.

Teātra mākslu iespējams apgūt paralēli vispārējai izglītībai (apmācības ilgums 3 gadi). Papilduzņemšana augusta beigās vai septembra sākumā. Lūdzu sekot līdzi aktuālai informācijai.

  

Interešu izglītības programmas

Siguldas Mākslu skola „Baltais Flīģelis” piedāvā daudzveidīgas programmas atbilstoši katra vēlmēm, interesēm un vecumam. Interešu izglītības programmās audzēkņi tiek uzņemti bez iestājpārbaudījumiem.

Mūzikā mini studija no 4-7 gadu vecuma, vokālā studija „Siguldiņa” no 4-7 gadu vecuma, mūzikas instrumentu spēles un dziedāšanas nodarbības jauniešiem un pieaugušajiem.

Mākslā Mini studija no 4-7 gadu vecuma, Dizaina un mākslas studija jauniešiem no 14 gadu vecuma un pieaugušajiem. Grima mākslas Make up studija jauniešiem no 14 gadu vecuma un pieaugušajiem.

Teātra studija no 10-18 gadu vecumam.

Deju studija „Sidrabiņš” no 3-7 gadu vecumam,

Baleta studija no 6 gadu vecuma.

Vispusīgās attīstības studija bērniem no 6 gadu vecuma

uz sākumu