Aktuālākā informācija par Siguldas Jauniešu p/o "Sudrabskaņa":

https://www.facebook.com/Sudrabskana

 

Siguldas Jauniešu pūtēju orķestri„Sudrabskaņa” 1973. gadā dibinājis Andris Muižnieks. Šobrīd to vada divi diriģenti –  Elmārs Rudzītis un Arnis Šmitiņš. „Sudrabskaņa” regulāri koncertē: piedalās konkursos un festivālos, Latvijas skolēnu jaunatnes Dziesmu un deju svētkos, Latvijas skolēnu pūtēju orķestru skatēs, ir ierindojies starp vadošajiem skolēnu pūtēju orķestriem Latvijā. Jauniešu pūtēju orķestris “Sudrabskaņa” ir viens no līderiem A grupā. Gandrīz visi orķestra dalībnieki ir Siguldas mākslu skolas „Baltais Flīģelis” audzēkņi. Orķestra repertuārs ir ļoti plašs – no akadēmiskas mūzikas līdz moderniem mūsdienu skaņdarbiem, kas patīk gan pašiem dalībniekiem, gan arī klausītājiem. Katru gadu „Sudrabskaņa” iestudē jaunu defilē programmu, kurā apvienoti dejas un soļošanas elementi. 2016. gadā orķestris Latvijas izglītības iestāžu Pūtēju orķestru defilē finālkonkursā Latvijā ieguva 2. vietu, bet 2017. gada martā PO “Sudrabskaņa” atgriezās no konkursa 19. starptautiskajā pūtēju orķestru konkursā Prāgā Čehijā ar iegūtu Sudraba līmeņa diplomu.Apsveicam Siguldas Jauniešu pūtēju orķestri "Sudrabskaņa" ar panākumiem konkursā Prāgā, Čehijā, iegūstot sudraba medaļu!!!

Apsveicam Siguldas Jauniešu pūtēju orķestri "Sudrabskaņa" ar panākumiem skatē.

Video no attālinātā mācību procesa 2020. gadā (video idejas autors un montāža Elmārs Rudzītis)

Defilē programma 2019

Defilē programma 2018


Defilē programma 2017


Defilē programma 2016


Iegūta I pakāpe koncertprogrammā un I pakāpe Defilē programmā!

 

Apsveicam orķestri ar sekmīgu startu skatē un iegūto 2.vietu! 

Sižets "Panorāmā"

 

 

Apsveicam orķestri "Sudrabskaņa"ar panākumiem Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru Rīgas un Pierīgas skatē un defile skatē!!! 

   

 

 

"Sudrabskaņas" dalība 4. Jaunās mūzikas festivālā Bratislavā, Slovākijā 6.-9.07.2012

 


Nāc uz Siguldas Mākslu skolu "Baltais Flīģelis", apgūsti kādu no pūšamajiem vai sitamajiem instrumentiem un spēlē pūtēju orķestrī "Sudrabskaņa"!