Siguldas Mākslu skola “Baltais flīģelis” aicina nākt mācīties!

Mākslu skolā „Baltais flīģelis” no 1. maija līdz 22. augustam norisinās jaunu audzēkņu pieteikšanās uzņemšanai Mūzikas, Mākslas un Teātra nodaļās 2021./2022. mācību gadam.

Skolas uzņemšanas pārbaudījumi notiks 23. augustā no plkst. 14.00 līdz 17.00 mūzikā un 24. augustā no plkst. 14.00 līdz 17.00 mākslā un teātrī.

Konsultācijas nepieciešamības gadījumā pieteikumu sūtīt uz e-pastu: info@baltaisfligelis.lv. Konsultācijas tiks nodrošinātas 19. augustā laikā no plkst. 14.00 līdz 17.00.

Profesionālās ievirzes klasēm ir iespēja pieteikties elektroniski pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, aizpildot pieteikuma formu “Iesniegums profesionālās ievirzes programmās”. Pieteikumu varēs aizpildīt nepilngadīga skolēna likumiskais pārstāvis. Neskaidrību gadījumā par elektroniskā iesnieguma aizpildīšanu un iesniegšanu iedzīvotāji var vērsties Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 un Siguldas Mākslu skolā „Baltais flīģelis”.

Veicot reģistrāciju elektroniski, katram skolēnam tiks piešķirts unikāls identifikācijas kods un nosūtīts uz pieteicēja norādīto e-pasta adresi. Kopējais saraksts ar skolēniem, kuri tiks uzņemti profesionālās ievirzes klasēs, līdz 31. augustam tiks publicēts un nosūtīts uz reģistrēto e-pasta adresi, kā arī publicēts skolas tīmekļa vietnē.

Mākslu skolā “Baltais flīģelis” audzēkņi tiek uzņemti:

Uzņemšana Mūzikas nodaļā tiks organizēta pa nodaļām:

 

Papildu informācija par audzēkņu uzņemšanu pieejama Mākslu skolā “Baltais flīģelis”, zvanot uz tālruņa numuru 22005612, kā arī tīmekļa vietnē  https://www.facebook.com/siguldasmaksluskola

 

 

Plašāka informācija –facebook.com/siguldasmaksluskola

 No 19. – 23. aprīlim visi tika aicināti uz neparastākajām atvērto durvju dienām “Baltā flīģeļa” vēsturē. Zoom tikšanās katru dienu varēja aprunāties ar nodaļu pedagogiem, virtuāli izstaigāt skolu un uzzināt, kādas ir skolas piedāvātās iespējas.