Uzņemšana noslēgusies!

Lai veiksmīgas mācības!

 

Mākslu skola „Baltais flīģelis” uzņem jaunus audzēkņus; aicina reģistrēties e-vidē

Mākslu skolā „Baltais flīģelis” no 1. maija līdz 18. augustam norisinās jaunu audzēkņu uzņemšana Mūzikas, Mākslas un Teātra nodaļās; skolas uzņemšanas pārbaudījumi notiks no 21.  līdz 23. augustam.

Jau ziņots, ka arī šogad profesionālās ievirzes klasēm ir iespēja pieteikties elektroniski pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, aizpildot pieteikuma formu „Iesniegums profesionālās ievirzes programmās”. Pieteikumu varēs aizpildīt nepilngadīga skolēna likumiskais pārstāvis. Neskaidrību gadījumā par elektroniskā iesnieguma aizpildīšanu un iesniegšanu iedzīvotāji varēs vērsties Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 un Siguldas Mākslu skolā „Baltais flīģelis”. Elektroniskā pieteikšanās norisināsies līdz 18. augustam.

Mūzikas nodaļā audzēkņus uzņem vecumā no septiņiem līdz 12 gadiem un piedāvā apgūt instrumentu spēli šādā programmās:

• taustiņinstrumetu spēle – klavierspēle, akordeona spēle;

• stīgu instrumentu spēle – vijoles spēle, čella spēle, ģitāras spēle;

• pūšaminstrumentu spēle – flautas spēle, klarnetes spēle, saksofona spēle, trompetes spēle, trombona spēle, eifonija spēle, tubas spēle. Īpaši tiek aicināti audzēkņi, kuri vēlas apgūt metāla pūšaminstrumentu specialitāti;

• sitaminstrumentu spēle;

• kora klasē;

• populārās un džeza mūzikas nodaļas programmā „Mūsdienu ritma mūzika” - vokālā, ģitāras, basģitāras, klavieru un sitaminstrumentu specialitātēs (no 10 gadu vecuma).

Mākslas nodaļā audzēkņus uzņem no septiņu gadu vecuma. Skolēniem septiņu gadu garumā ir iespēja apgūt vizuāli plastisko mākslu - zīmēšanas, gleznošanas, kompozīcijas, veidošanas, tekstila, keramikas, stikla, grafikas, datorgrafikas, mākslas valodas pamatu priekšmetos.

Teātra nodaļā uzņemam jauniešus no 15 gadiem. Mācību ilgums 3 gadi (mācību programma tiek apgūta reizē ar vispārizglītojošās skolas 12. klasi). Sniegsim teorētiskās un praktiskās zināšanas aktiermeistarībā, runas un grima mākslā, skatuves kustībā, dejā, pasaules kultūras, teātra un tērpu vēsturē, mūzikas instrumenta spēlē un dziedāšanā, kā arī foto un video mākslās. Mērķtiecīgi izkopsim savstarpējās saskarsmes un publiskās runas prasmes.

Papildu informācija par audzēkņu uzņemšanu, pārbaudījumiem un konsultāciju iespējām pieejama tīmekļa vietnē www.baltaisfligelis.lv vai Mākslu skolā „Baltais flīģelis” pa tālr. 29931067.