Svētdien, 2.decembrī, plkst.15.00 kultūras centrā „Siguldas devons” notika Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” Teātra studijas jauniestudējuma Ināras Šefanovskas „Laimes meklējumos” pirmizrāde.
Jauniestudējums vēsta par dzīvajām radībām, kuras ilgojas dzīvot laimīgi un dara visu iespējamo, lai to sasniegtu. Arī Sprīdītis un Sarkangalvīte, iznākuši no savām pasakām un satikušies uz meža takas, vēlas noskaidrot, kas ir laime. Visapkārt meža iemītnieki strādā, vācot barības krājumus ziemai un domājot par grūtībām, kuras būs jāpārvar garajos ziemas mēnešos.
Sprīdītis un Sarkangalvīte aicina palīgā Meža veci, Ziemas māti un Sala veci, lai palīdzētu zvēriem atcelt aukstumu un sniega kupenas. Kādas sirdssāpes, raizes, vilšanos un sajukumu tas izraisīs, būs vērojams izrādē „Laimes meklējumos”, pārliecinoties, ka Latvijas četri gadalaiki ir bagātība, jo katrs no tiem nāk ar saviem darbiem, dāvanām un iespējām laimīgi justies.

Režisore Ārija Liepiņa – Stūrniece

 

 

19.maijā plkst.16.00 bērnu un jauniešu Teātra studija aicina lielus un mazus uz jaunā darba „Mauglis” pirmizrādi Siguldas Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”.

Uz šo tikšanos aicina režisore Ārija Liepiņa–Stūrniece ar saviem audzēkņiem, skolotājs Raits Tikums ar scenogrāfijas klases audzēkņiem, kuri būs parūpējušies par skatuves ietērpu, skolotājas Solveigas Vītoliņas dziedošie  jaunieši, kuri palīdzēs labāk sadzirdēt un uztvert lielo skaņu dažādību mūsu Pasaulē, Agita Zālīte ar Maxi studijas meitenēm, kas ļaus ieraudzīt visu dzīvo radību daudz krāsaināku. Pāri visam skanēs Mārtiņa Brauna mūzika.

Izrāde būs par Dzīvības likumu un Lielās Vienprātības vārdiem.  Ko īsti tie sevī  ietver, ko nozīmē , ko mums šodien ir vērts no tiem mācīties un ielāgot? Un vēl taču ir arī Nāves likums, par kuru mazais cilvēcēns Mauglis uzzina no savas vilkumātes Rakšas. Arī Nāve, izrādās, ir dzīva, un zāle un koki – viss ir pilns mūsu, kuri reiz bijām... Bet nākas runāt arī par uzticību un pašaizliedzību, par viltību, gļēvumu un nodevību. Viss notiek it kā džungļos un zvēru, dzīvnieku pasaulē, taču vilšus vai gluži nevilšus nākas vilkt paralēles ar pasauli, kurā šodien dzīvojam mēs – cilvēki.

Ē.Vilsona pasaku luga pēc H.K.Andersena pasakas „Īkstīte” motīviem: stāsts būs par kādu visai izlutinātu, nešpetnu meitēnu, kurai nāksies iziet skarbu dzīves skolu, lai mācītos novērtēt savas mājas un māmiņas mīlestību, lai saprastu, ka katrs darbs, darīts ar mīlestības pilnu sirdi, pašai un pasaulei nāk par svētību...


„Īkstītes” pirmizrāde – 28.maijā plkst.17.00 uz „Baltā flīģeļa” skatuves. Skanēs V.Zilvera mūzika un dziesmas, kuras palīdzēs izdziedāt mūzikas nodaļas vokālais ansamblis, bet par abu iestudējumu scenogrāfiju rūpējas skolotājs R.Tikums ar saviem audzēkņiem.

 

 

Guntas Frīdenfeldes īslugas „Trīs asins lāses” pirmizrāde Siguldā

30.aprīlī plkst.15.00 koncertzālē „Baltais flīģelis” notiks Guntas Frīdenfeldes īslugas „Trīs asins lāses” pirmizrāde.

Lomās iejutīsies „Baltā flīģeļa” Teātra studijas audzēkņi: Aleksandra Lauma Latkovska, Anna Marija Grote, Arta Neilande, Ausma Asnāte Dukure, Emīls Miglinieks, Eva Pūka, Ingmārs Kreišmanis, Lauma Vilciņa un Oskars Vīksne. Iestudējuma režisore ir Ārija Liepiņa-Stūrniece, scenogrāfiju veidojuši Mākslu skolas audzēkņi un pedagogs Raits Tikums, skaņa - Kristīne Gailāne.

Izrādes mērķauditorija ir vidējo un vecāko klašu skolēni un viņu vecāki. Ieejas maksa 1 lat

 

 

 

 

 

uz sākumu