Buklets_informācija par uzņemšanu


Atvērto durvju dienas 4.-7. aprīlī

Siguldas Mākslu skola “Baltais flīģelis” aicina nākt mācīties!

  2022./23. mācību gadam pieteikšanās https://e.sigulda.lv jau no 1. maija!

 

Māksliniece Ilze Laizāne 30. martā "Baltajā flīģelī" uzbūra pavasari!

Izstāde "Atdzimšana" būs apskatāma līdz 26.aprīlim darbdienās no plkst.10.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst.10.00 līdz 14.00.

Aicināti visi interesenti!

 

 

 

Ikgadējā Ādažu Mākslas un mūzikas skolas organizētajā vizuālās mākslas konkursā “GAUJAS MOZAĪKA ĀDAŽOS” ar gada tēmu – “DZĪVAIS ŪDENS”

Siguldas Mākslu skolas “Baltais Flīģelis” audzēkņu darbi guvuši panākumus 655 darbu konkurencē:

Betija Biseniece-1.vieta 6-8 gadu vecuma grupā,

Madara Kriščūne-Atzinība 9-11 gadu vecuma grupā. Pedagoģe Dace Andersone.

Sonora Zaksa-Atzinība 15-17 gadu vecuma grupā. Pedagogs Raits Tikums.

APSVEICAM Mākslas nodaļas audzēkņus un pedagogus

 

Izstāde "LĪNIJU SKAŅAS".

Autori: Mākslas nodaļas 1.klašu audzēkņi ar kartona skulptūrām - instrumentu mozaīka. Darbi veidoti savstarpēji sasaistot dažādu mūzikas instrumentu formas vienā kopīgā veselumā. 2.klašu audzēkņi ar grafiku ritmiem. Pirmie mēģinājumi atspiedumu tehnikā un rezultātu kā pārsteiguma momentu.

Skolotāja - Dace Andersone.


Sveicam Ziemassvētkos un Jaunajā gadā!

Bērniem zināmie ziemeļbrieži, kuri palīdz Ziemassvētku vecītim atvest dāvanas, visi ir Siguldā stacijas laukumā tūrisma informācijas centra logos.

Par to ir parūpējušies Siguldas pilsētas vidusskolas 1m, 2m un 3m klases skolēni ar grafikas izstādi "ZIEMEĻU NAKTS".

Iztāde būs apskatāma līdz 2022.gada 31.janvārim.

Skolotāja - Dace Andersone.

 *

Nesen noslēdzies V Starptautiskais gleznošanas konkurss “Vilnis Lielupē” Salgales Mūzikas un mākslas skolā. Tajā trīs vecuma grupās piedalījās audzēkņi ar 106 darbiem no Latvijas, Igaunijas un Azerbaidžanas un 18 mākslas skolām.

Mūsu skolas laureāti ir – Kārlis Palamarčuks (2.vieta, par darbu “Komponists”), Gabriela Saleniece (atzinība, par darbu “Vēja dziesma”), Rebeka Palamarčuka (atzinība par darbu “Zemūdens dziesma”). Skolotāja Dace Andersone.

*

Mākslu nodaļas1.un 2.klases audzēkņi ir sagatavojuši izstādi Ziemassvētku noskaņā-

"SIGULDAS SNIEGA STĀSTS".

Tas ir stāsts par apsnigušām lapām, apsnigušo gaisa trošu vagoniņu. Apsnigušām pilīm, trepju pakāpieniem un lapsu deguniem.

Stāsts par to, kā zeltainās rudens noskaņas pārvēršas baltajā segā, apsedzot Siguldas ainavas. Skolotāja Dace Andersone.

Izstāde ir izvietota skolas vestibilā.

*

No 18. novembra plkst. 17.00 video tiešsaistē skatāms koncerts veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienai. Siguldas Mākslu skolas "Baltais flīģelis" audzēkņi un pedagogi ir sagatavojuši daudzveidīgu svētku programmu. Neizpaliks arī sirsnīgi sveicieni no audzēkņu ģimenēm un skolas draugiem.

 https://www.youtube.com/watch?v=EvSuJBu9aG8

 *

Ceturtdien, 30. septembrī,  Siguldas Mākslu skolā „Baltais flīģelis” notika skolotāju dienai veltītās izstādes atklāšana un koncerts “Satikšanās prieks”!

Pasākumā piedalījās Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” pedagogi un mūzikas un mākslu skolu kolēģi no tuvākām un nedaudz tālākām vietām-  Krimuldas, Inčukalna, Mālpils, Vangažiem, Līgatnes, Lēdurgas un Sējas.


Aicinām aplūkot izstādi "PAŠPORTRETS" Siguldas Mākslu skolas "Baltais flīgelis" logos.

"Portrets, emociju gamma kā pirmais uzdevums vizuālā makslā vēl joprojām mani kā skolotāju pārsteidz. Bet viņi nesamulst un glezno. Glezno sevi priecīgu, dusmīgu, bēdīgu vai pusaizmigušu. Īstenībā viņi visi ir smaidīgi un, ja nebūtu skolotājas noteikumu, visi portreti būtu platiem samaidiem.

Tādi viņi ir - Siguldas pilsētas vidusskolas 1.m klases pirmklasnieki", skolotāja Dace Andersone.

Individuāla dizaina kaklasaite "Tētim" 1. klase, Trofeja -"Mans Tētis - supertētis" 2. klase. Mākslas nodaļas sveiciens visiem tētiem TĒVU DIENĀ!

Skolotāja Dace Andersone.

  *

Skatāmies un klausāmies projektu "CIRKS"!

https://www.youtube.com/watch?v=5YrWUmLe0zY 

1.      septembris pirmklasniekiem!

Siguldas Mākslu skola “Baltais flīģelis” aicina audzēkņus, kuri uzsāk mācības 1. klasē, uz svinīgo skolas gada sākumu.
15.00 Mācību gada atklāšana pie skolas
15.30 Tikšanās ar specialitāšu pedagogiem/klašu audzinātājiem skolā.

IZSTĀDES SEPTEMBRĪ

Mākslas nodaļas grafikas pasniedzēja Patricija Brekte – Pannetjē augusta mēnesī studijā “Art Studio Peahen” organizēja projektu “Grafikas vasaras skola 2021”.

Projekta mērķis ir jauniešu kvalitatīva kultūrizglītība vasaras periodā un radoša darbošanās, izzināšana, sadarbošanās ar uzaicinātajiem grafikas jomas speciālistiem. “Grafikas vasaras skolā” savas zināšanas papildināja arī 3 “Baltā flīģeļa” Mākslas nodaļas audzēkņi Nora Ruskule, Līva Veikina un Amidaila Freimane. Audzēkņi caur praktisku darbu un radošiem eksperimentiem paplašināja izpratni par grafiku.

Laipni aicināti apskatīt dalībnieku darbu kopizstādi līdz 3. oktobrim Siguldas Jaunās pils Salonā, Pils ielā 16.

  • Līdz 29.09. Mākslas nodaļas audzēkņu noslēguma darbu izstāde

Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” Izstāžu telpā un 1.stāva gaitenī

  • No 1.-30.09. Mākslas nodaļas audzēkņu plenēra darbu izstāde

Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” 2.stāvā

 

Laipni aicināti apmeklēt Baltā flīģeļa pedagoģes, mākslinieces Kristīnes Kliginas personālizstādi “Pavedieni” galerijā LOOK! Ģertrūdes ielā 62, Rīgā.

Izstāde būs apskatāma līdz 9. oktobrim: 13:00 - 19:00 no otrdienas līdz piektdienai, 13:00 - 17:00 sestdienās.

Siguldas Mākslu skola “Baltais flīģelis” aicina nākt mācīties! 

Mākslu skolā „Baltais flīģelis” no 1. maija līdz 22. augustam norisinās jaunu audzēkņu pieteikšanās uzņemšanai Mūzikas, Mākslas un Teātra nodaļās 2021./2022. mācību gadam.

Papildu informācija pieejama: https://www.baltaisfligelis.lv/maksla/uznems

 un  https://www.facebook.com/siguldasmaksluskola

Mākslas nodaļas pedagoģes Daces Andersones audzēkņi ir bieži konkursu dalībnieki un laureāti, arī divos mācību gada noslēgumā notikušos konkursos.

8. Vizuāli plastiskās mākslas konkursā "Priekules Ikars", kuru organizēja Priekules Mūzikas un mākslas skola, audzēkņi ieguvuši vairākas godalgotas vietas:

Viktors Poļisadovs - 1. vietu ar darbu "Es - sikspārņu draugs" un Madara Lucāne - 2. vietu ar darbu "Visraibākais lidojums".

XIX Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā "Es dzīvoju pie jūras", kuru organizēja Jūrmalas Mākslas skola, 1152 darbu konkurencē Daces Andersones audzēkņi ir guvuši panākumus:

Tīna Markitāne - bronzas medaļu par darbu "Kopā jautrāk" un Madara Lucāne - atzinību par darbu "Kad varavīksne iegrimst jūrā".

 

 

28. maijā notika gada gaidītākais pasākums- Bafa balvas pasniegšanas ceremonija:

https://www.facebook.com/siguldasmaksluskola/videos/975844839820467 un 

 https://www.youtube.com/watch?v=gUmY0cc25Fg

 

ATVERAM DURVIS TIEŠSAISTĒ!

2021. gada 19.-23. aprīlī.

MŪZIKA. MĀKSLA. TEĀTRIS.

"Ja plaši atveram acis, tad mēs varam redzēt vispārsteidzošākos un skaistākos radījumus mums apkārt. Tomēr mūsu pašu fantāzija un iztēles radījumi, kas atklājas šajos mākslas un mūzikas darbos, saviļņo un priecē vēl vairāk. Esam vienoti, gaidām muzikālas satikšanās brīdi uz SKATUVES, kas ir mūziķu īstās mājas, un nebeidzam sapņot..."

Ar šo fantāzijas lidojumu, ko kopradījuši Siguldas jauniešu kamerorķestris diriģenta Pētera Plūmes vadībā un Mākslas nodaļas jaunie mākslinieki Ivetas Bamberes un Ivetas Šveisbergas vadībā, vēlamies sūtīt vissirsnīgākos sveicienus visām māmiņām, kas ļauj mūsu audzēkņu radošuma pasaulei būt, atbalsta ikvienā solī un ir kopā gan svētkos, gan ikdienā!

Sirsnīgi sveicam Māmiņdienā!

https://youtu.be/309YRRN0m58

 

ATNĀC CIEMOS BRĪVDIENĀS!

Siguldas Mākslu skola"Baltais Flīģelis" ir pārtapusi par īstu izstāžu zāli šī gada visraibākajai izstādei

"GADA DZĪVNIEKS 2021".

Autori - pirmās, otrās klases un Mini studijas audzēkņi.

Skolotājas Dace Andersone un Iveta Šveisberga.

*

Baltā Flīģeļa pedagogs Kristaps Kiršteins sveic visas sievietes un meitenes 8.martā: “Novēlu dzīvē daudz tādu mirkļu, kas ļauj tapt Jums iedvesmotām!”

Attālinātajā mācību procesā Teātra nodaļas jaunieši un pedagogi cītīgi strādā ar Jāņa Baltvilka darbu dramatizējuma “Vējlukturis mežā" iestudējumu. Kristaps Kiršteins ir sakomponējis 3 dziesmas ar Jāņa Baltvilka dzeju.

Sveicienā izskan izrādes fināla dziesmas “Sirds” demo versija autora K. Kiršteina izpildījumā!

https://youtu.be/eDAnD8gbsYgMēs priecājamies par konkursiem, kas notiek šajā neparastajā laikā.

Konkurss “Akvarelis. Mākslinieks Jānis Brekte – 100”ir noslēdzies, arī mūsu skolas audzēkņi pētīja mākslinieka akvareļus un gleznoja kluso dabu, lauku ainavu un pilsētu.

Mūsu laureāti ALĪNA AZAROVA, MARTA JĒKABSONE, EVELĪNA ANNA TILIBA un ELIZABETE ANCVERE. Paldies mūsu pedagogiem, kas sagatavoja un izvirzīja audzēkņus - Patricijai Brektei un Raitam Tikumam.

Paldies Gulbenes Mākslas skolai un Patricijas Brektes-Pannetjē ģimenei, kas organizēja!

Mākslas darbus skatiet  https://www.facebook.com/siguldasmaksluskola/photos/

Lielisks koncerts skatāms: https://www.facebook.com/LNSO.lv/videos/331610778285768/


LEPOJAMIES!
Mūsu skolas audzēknis MIĶELIS ROSTOKS ir ieguvis 2.vietu Ādažu mākslas un mūzikas skolas rīkotajā 3.vizuālās mākslas konkursā "Gaujas mozaīka Ādažos". Tēma - Gauja kā dzīva būtne.
Paldies skolotājai Laurai Rostokai!

 

Skolas Feisbuka lapā skatāma jaunākā komiksu jeb attēlstāstu grāmata, kuru radījuši Siguldas Mākslu skolas "Baltais Flīģelis" 2. klases audzēkņi.

Ja vakarā nevari izvēlēties - palasīt grāmatu vai paskatīties tv, tad šis ir tieši Tev.

Skolotāja Dace Andersone

Siguldas Mākslu skolas " Baltais Flīģelis" mākslas nodaļas audzēkņu pirmā mācību pusgada darbu izstāde "PROCESĀ".

Gan lielais, gan mazais. Gan ātrais, gan lēnais. Uzcītīgais un slinkais. Viņi visi piedalījās šajā mainīgās mācību vides procesā - zīmēšanā, gleznošanā, kompozīcijā, darbā materiālā un veidošanā.

Rezultātā ir tapusi šī raibā, kontrastainā, iedvesmojošā izstāde, kā mozaīka no dažādiem mācību mirkļiem.

TU ESI DAĻA NO. . . ģimenes, tautas, klases un MĀKSLAS DARBA.

Siguldas Mākslu skolas " Baltais Flīģelis" 2.klases skolnieku darbi gleznošanā. Uzdevums- glezna kā vairāku audzēkņu kopdarbs.

Mācību process - attālināts.

Skolotāja- Dace Andersone.

Attālinātajā mācību procesā Mākslas nodaļas 5. un 6.klases audzēkņi ir radījuši skaistus mākslas darbus.

“Aukstās ziemas naktis tik suģestējošas, ka jāglezno ātri un uz tā, kas ir pie rokas. Top vesela sērija ar ziemas iedvesmu un arī dažu autoru portreti”.

Pedagogs Raits Tikums.

PUNKTIŅŠ PIE PUNKTIŅA.

Milzīgs prieks un lepnums saņemt attālinātā darba rezultātus.

Iedvesmojoties no Austrālijas aborigēnu mākslas.

Autori Siguldas Mākslu skolas" Baltais Flīģelis" otrās klases audzēkņi. Skolotāja Dace Andersone

Apsveicam laureātes un skolotāju Daci Andersoni!

49. Starptautiskajā bērnu mākslas konkursā "Lidice-2021" Latvijas kārtas laureātu sarakstā ir divas mūsu audzēknes no Mini studijas.

Luīze Grigule (6 gadi) ar darbu " Roboti- ugunsdzēsēji" un Madara Lucāne (4 gadi) ar darbu " Robotu ziemassvētki".

 https://www.sigulda.lv/public/lat/jaunumi/19993/

Mākslu skola “Baltais flīģelis” ilgāku laiku strādā daļēji attālināti, un skolotāju kolektīvs darbojas pie tā, lai audzēkņiem būtu iespēja iegūt kvalitatīvas zināšanas arī attālinātajā mācību procesā. Ievērojot piesardzības pasākumus, Mūzikas, Mākslas un Teātra nodaļu grupu stundu vietā skolotāji strādāja konsultācijās ar audzēkņiem pēc rūpīgi veidotiem grafikiem. Pārējā laikā stundas notika attālināti, kā arī tika veidoti mājas darbi gan audiāli, gan vizuāli, kas noteiktos termiņos bija jānosūta vai jāiesniedz priekšmeta skolotājam (mākslas nodaļas darbiem tika novietoti speciāli plaukti, neienākot vestibilā). Iesūtītos darbus, attēlus un videomateriālus semestra noslēgumā attālināti vērtēja katra mācību priekšmeta pedagogu komisijas. Jāatzīmē, ka vairāki video materiāli tika radīti arī plašākam skatītāju lokam, piemēram, Latvijas Republikas gadadienai izveidots Mākslu skolas kolektīva video sveiciens; pūtēju orķestra “Sudrabskaņa” diriģenti un aktīvākie dalībnieki piedalījušies valsts svētkiem radītā Latvijas virtuālā pūtēju orķestra video ierakstā. Savukārt decembrī tiek realizēti vairāki projekti sadarbībā ar citiem māksliniekiem. Viens no tiem ir interaktīvais svētku pastaigu maršruts “Enģeļu taka”, kura veidošanā piedalījušies Mākslas skolas audzēkņi skolotāju Daces Andersones un Ivetas Šveisbergas vadībā. Attālinātajā mācību laikā skolas koris ierakstījis Ziemassvētku dziesmas: “Gaismas dzimšanas diena” (Georga Pelēča mūzika, Māras Cielēnas vārdi) ar koncertmeistari Elīnu Gruzniņu un 19. gs. amerikāņu dziesmu Andra Sējāna aranžijā “Ne šūpulī greznā” kopā ar ģitāristu Ginti Kalniņu. Jauniešu pūtēju orķestris “Sudrabskaņa” attālināti piedalās XXIV internacionālajā pūtēju orķestru un bigbendu festivālā-konkursā Polijā, konkursā iegūta 2. vieta. Savukārt pēdējā mācību nedēļā audzēkņiem ir iespēja piedalīties un iegūt balvu, noskatoties skolas pedagogu organizētu šovu “Pedagogs maskā”.

LĀČA SPĒKU UN NEIZSĪKSTOŠU ENERĢIJU NOVĒLAM 2021.GADĀ!

Baltā Flīģeļa kolektīvs lepojas ar vairākiem notikumiem, pasākumiem un saņemtām atzinībām 2020. gadā! Plašāks apskats 2020. gada rudens

Sveicam! Gaisma ir atkal piedzimusi šajos saulgriežos!

https://youtu.be/ezFuw30td1g

Georgs Pelēcis, Māra Cielēna “Gaismas dzimšanas diena”

Dzied Siguldas Mākslu skolas “Baltais Flīģelis” koris, diriģente Solveiga Vītoliņa,

koncertmeistare Elīna Gruzniņa,  tērpu māksliniece Sintija Šustiņa, video Grieta Vītoliņa.

https://youtu.be/GZK9M7gFC3k

21. decembrī, gada īsākajā dienā, uzzinājām uzvarētājus un arī pedagogus, kuri slēpās aiz maskām. Uzvarētāji ir arī mūsu skolas audzēkņi Elīza Aizupiete, Ņikita Kohņuks, Annija Ošāne un Elza Šmitiņa. 

Pedagogs maskā, skolnieks maskā? Nē. . . . Tie ir Mākslu skolas " Baltais Flīģelis" pirmās klases audzēkņu pašportreti. Tieši tik dažādi mēs esam.

 

 

Šogad esam sagatavojuši pārsteigumu - klāt pirmssvētku nedēļa un mums, Siguldas Mākslu skolas pedagogiem, jau kādu laiku staigājot maskās, ienāca prātā doma – esam jau maskās, kāpēc neuzdziedāt? Tāpēc sākot no 14. decembra - 5 dienas sacentīsies 5 radoši, dziedoši pedagogi par Jūsu balsīm. Ik dienu gaidīsim balsojumus ar minējumiem, kas ir paslēpies zem maskas un finālā izlozēsim 5 uzvarētājus, kas saņems pavisam unikālas balvas!
Kā tas viss notiks:

Skolas facebook tiks ievietots youtube links, kurā būs video ar 1 pedagogu maskā, klausies, ko viņš/viņa stāsta un dzied, un mēģini uzminēt, kurš tas ir. Balsojumus pieņemam komentāros zem video. 21.decembrī – lielā izloze, BAFS izlozēs 5 pareizo atbilžu autorus un atklās, kura slavenība jeb mūsu pedagogs ir slēpies zem maskas.

 Par pozitīvām emocijām un aizraujošu svētku laiku ir parūpējies kultūras centrs “Siguldas devons” kopā ar Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis”, Siguldas pilsētas vidusskolas mākslu klašu un “Mini studijas” skolēniem, kuri mākslas skolotāju Daces Andersones un Ivetas Šveisbergas vadībā radījuši savus eņģeļus – cerību spieķus aizkustinošai sajūtu pastaigai Siguldā, kas īpaši piemērota ģimenēm ar bērniem. Izmantojot savu mobilo telefonu, ar “Overly” lietotnes palīdzību “Eņģeļu takas” laikā līdz 31. decembrim 10 eņģelīši atdzīvosies ikviena acu priekšā. Tie ir gan jautri, gan nebēdnīgi, arī domīgi un nopietni.

Mākslu skolā " Baltais Flīģelis" izstāde - "ENĢEĻU SKOLA".

Autori - mākslu skolas 1.un 2. klases audzēkņi, Siguldas pilsētas vidusskolas mākslu klašu audzēkņi. Skolotājas Dace Andersone un Iveta Šveisberga.

 

Siguldiešu un daudzu apmeklētāju vidū ievērību guvis plaši atspoguļotais interaktīvais svētku pastaigu maršruts “Enģeļu taka”, kura veidošanā aktīvi piedalījušies Mākslas skolas audzēkņi. Mūsu bērnu zīmētie eņģeļi dodas ceļojumā pa novadu! Sagaidiet siltām domām un gaišiem prātiem!

 

Pirmdien, 7.decembrī, Milānas operteātrī Teatro alla Scala norisināsies koncerts "A Riveder Le Stelle” (Zvaigžņu lietus) . Koncertā Latviju šajā vakarā pārstāvēs brīnišķīgo balsu īpašnieces – mecosoprāns ELĪNA GARANČA, kā arī soprāni MARINA REBEKA un Kristīne Opolais, kā arī Milānā dzīvojošais latviešu baletdejotājs #TimofejAndrijashenko Koncerta sākums – plkst.18.00 (pēc Latvijas laika). Koncerta tiešraide: #LatvijasRadio3www.raiplayradio.it; informācija par koncertu: https://www.teatroallascala.org/.../a-riveder-le-stelle.html

Elīnas Garančas sniegumā skanēs ārija “O don fatale” no Dž. Verdi operas Don Carlo; Marina Rebeka dziedās “Un bel dì vedremo” no Dž. Pučīni operas “Madama Butterfly”, bet Kristīne Opolais- “Tu, tu piccolo Iddio” (arī no operas “Madama Butterfly”). Savukārt Timofeja un #NicolettaManni sniegumā redzēsim Lo Schiaccianoci – Adagio from Grand pas de deux, Act II.

Koncertā piedalīsies izcilākie dziedātāji no visas pasaules.

Programmā: Bizē, Čaikovskis, Donizeti, Masnē, Pučīni, Rosīni, E. Satī, Dž.Verdi, Vāgners.

 

J. Simsona Madonas Mākslas skolas rīkotais radošo darbu konkurss "GAISMAS RĀDIUSĀ" noslēdzies un esam lepni par saviem audzēkņiem, kuri ieguvuši augstus rezultātus!

Tēmas “Pilsēta vakarā” ietvaros 2. vieta Unai Kaivēnai Kašai un ATZINĪBA Madarai Lucānei

Tēmas “Jāņugunis” ietvaros ATZINĪBA Elzai Pošeikai

Tēmas “Maldugunis” ietvaros ATZINĪBA Jānim Dzintaram.

Esam ļoti priecīgi, ka 8 mākslas skolu (150 darbu) konkurencē mūsu audzēkņu darbi guvuši atzinību no žūrijas.

Liels paldies skolotājai Dacei Andersonei!

Siguldas mākslu skolas " Baltais Flīģelis" 2. klases audzēkne DENĪZA HEINE ar darbu "RĪTA VĒJŠ" ir saņēmusi 2. vietu un Māra Vavilova specbalvu ceturtajā startautiskajā gleznošanas konkursā "Vilnis Liellupē", kuru rīkoja Salgales mūzikas un mākslas skola un kurā piedalījās 32 profesionālās ievirzes skolas.

Skolotāja - Dace Andersone.

 

Par tradīciju kļuvušais Pirmā koncerta un izstādes svētku pasākums šogad nevarēja notikt, tomēr Siguldas novada bibliotēkas gaišajās telpās kopš novembra beigām skatāma “Mana pirmā izstāde”. Skolotāja Dace Andersone raksturo savus audzēkņus: “Viņi ir tik dažādi. Kāds drošāks, kāds klusi kautrīgāks. Kāds ar lielāko otu rokā piecās minūtēs aizklās visu lapu, kāds smalki cakināsies, bet vēl kāds bailīgi kaut ko mazu uzzīmēs pašā lapas maliņā. Tomēr visiem viņiem ir kas kopīgs - tas ir prieks acīs, ienākot pa skolas durvīm.

Šodien viņi - pirmās klases audzēkņi - aicina Jūs uz savu pirmo izstādi Siguldas novada bibliotekā.”

 

 Vissirsnīgākie sveicieni visiem Latvijas 102. dzimšanas dienā!

"Mūsu Latvija ir tik stipra un varena, cik gaiši mirdzēt spējam ikkatrs no mums. Būsim stipri un veseli, lepni un gandarīti, dzīvosim mīlestībā un saticībā! Svinēsim Latvijas Neatkarības pasludināšanas 102. gadadienu kopā, bet atsevišķi!"

Visu nodaļu audzēkņu un pedagogu sveiciens skatāms: https://www.youtube.com/watch?v=M1iA30ERJQU

6. novembrī valdība pieņēma lēmumu visā valsts teritorijā izsludināt ārkārtējo situāciju no 2020. gada 9. novembra līdz 2020. gada 6. decembrim, kā rezultātā atcelts 12. novembra Valsts svētku koncerts.  Mācību process turpinās līdzšinējā kārtībā. Būsim veseli! 

2. stāvā izstādē "Spītējot Covid-19" skatāmi 5.-7. klases audzēkņu datorgrafikas attālināto mācību darbi. Tā sastāv no četriem blokiem: Krāsainie vārdi, Sejas, Maskas un Putni.

Datorgrafikas skolotāja Iveta Bambere tās raksturo šādi: “Izstādē aplūkojama daļa no šī gada pavasara un rudens darbiem datorgrafikā, kas tapuši zem “Paliec mājās!” zīmes. Šajās fotokompozīcijās ikdienišķi priekšmeti kalpo par izejmateriālu dažādu tēmu mājasdarbiem, kad sviestmaize kļūst par gleznas kopiju vai veļas groza saturs pārtop eksotiskos putnos vai sejas grimasēs. Veidojot sejas aizsargmasku dizainu, audzēkņi atspoguļo ne tikai to, kas viņiem patīk, interesē, bet arī pauž attieksmi pret šo situāciju. 

"KRĀSAINIE VĀRDI" ir fotokompozīcijas, kuros vienādas krāsas priekšmeti veido attiecīgās krāsas nosaukumu latviski, angliski vai franciski. Pārsteidzoši, ka pusaudžu krāsa pārsvarā ir melna, balta, pelēka... Košās krāsas aizceļo pie jaunākajām klasēm."

Līdz 30.novembrim Siguldas Mākslu skolā "Baltais flīģelis" ir apskatāma Mākslas nodaļas 7. klases audzēkņu gleznošanas nobeiguma darbu retrospektīva izstāde.
Noslēdzot mācību programmu, audzēkņi vairāku gadu garumā patstāvīgi gleznoja klusās dabas un pedagogs Raits Tikums no mākslas darbiem ir izveidojis izstādi.

No 9. novembra līdz 7. decembrim apskatāma mākslinieka Ulda Rubeža glezniecības darbu izstāde “Nekurienes vidū” Mākslu skolas “Baltais flīģelis” izstāžu telpā.

„„Nekurienes vidū” ir stāsts par notikumiem, kas risinās mums līdzās, vai arī ļoti tālu prom – tam īsti nav nozīmes, jo mēs par tiem neaizdomājamies, tikpat labi tie nenotiek nekur. Izstādes gaisotne ir diezgan netverama; ir skaidri nojaušamas darbojošās personas, bet pavisam neesoša ir darbība un vieta,” saka Uldis Rubezis, piemetinot, ka izstādi izvēlējušies pirmizrādīt tieši veļu laikā, lai spēle ar laika un telpas nojaukšanu būtu vēl labāk izgaršojama.

Gleznotājs ULDIS RUBEZIS ir spēcīgs mākslinieks ar lielu pieredzi un svaigu skatu, viņa darbi atrodas muzeju un privātajās kolekcijās Latvijā un aiz tās robežām.

Allažu tautas namā atklāta Mākslas nodaļas skolotājas Lauras Rostokas pirmā personālizstāde. Apsveicam ar interesanto un savdabīgo stikla darbu kolekciju!

Vēlam, lai māksliniecei vienmēr rastos ierosme un idejas jauniem darbiem.

APSVEICAM!

3. Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā, (organizē Jelgavas novada mūzikas un mākslas skola) "Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot" par tēmu "Lauku sadzīves ainava" Siguldas Mākslu skolas audzēkņi ir guvuši augstus sasniegumus.

Kategorijā gleznošana 7-9 gadi:

1.vieta Aurēlijai Mihailovai.

2.vieta Andrē Kļaviņam.

3.vieta Albertam Rītam.

Atzinības Diānai Gromulai un Aurēlijai Norai.

Kategorijā grafika 7-9 gadi:

Atzinības Miķelim Rostokam un Lībai Šķiporei.

Skolotāja - Dace Andersone.

Darbu attēli skatāmi:

https://www.facebook.com/siguldasmaksluskola/

Viņi zīmēja, gleznoja tupus, rāpus, sēžot un guļus. Izbaudot jauko laiku Siguldas Mākslu skolas "Baltais flīģelis" mākslas nodaļas audzēkņi pavadīja plenēra daļu Zaļajā Villā Siguldā.

Darbu rezultāts ir apskatāms izstādē

"ZAĻĀS VILLAS KRĀSAINIE STĀSTI" Zaļās Villas kvartālā no 2. oktobra.

Mākslas nodaļas pedagogu darbu izstāde atvērta līdz 30. oktobrim.


Siguldas Mākslu skolas "Baltais flīģelis" kolektīvs, jauno mācību gadu uzsākot, sveic audzēkņus un viņu vecākus!
Veselību, prieku sirdīs, savstarpējo sapratni un pozitīvismu! Lai mums visiem izdodas!

 

Ceturtdien, 3. septembrī plkst. 17.00 notiks skolotājas Agitas Zālītes mākslas studijas izstādes “Gleznotprieks” atklāšana Mākslu skolas “Baltais flīģelis” Izstāžu telpā. 

 

Izstādē apskatāmajās gleznās attēlotas gan dabas, gan pilsētu ainavas, ziedi, kā arī abstrakcijas. Izstādē apskatāmos darbus radījuši autori: Kristīne Balanasa, Elita Vīna, Māris Bērziņš, Inonanta Millere, Inga Grīga, Aiva Augšciema- Sabule, Olga Mihailova un Inese Birģele. Izstādē pārstāvētas eļļas, akrila, akvareļu un pasteļglezniecības tehnikas.

Mākslas studiju māksliniece Agita Zālīte vada daudzus gadus. Studijā var apgūt zīmēšanas un gleznošanas pamatus, kompozīciju un grafiku. Studijai var pievienoties visa gada garumā, kur katrs strādā pēc individuāla plāna atbilstoši savām iecerēm. Ik gadu dalībnieku skaits mainās, tāpat kā atmosfēra un tendences. Studiju apmeklē dažāda vecuma un profesiju pārstāvji, kuri viens otru uzmundrina un iedvesmo. Cilvēki izvēlas apmeklēt studiju, kas ir kā meditācija no ikdienas, no stresa.

Laipni aicināti!

 

 No 1.-30. septembrim Siguldas mākslu skolas ''Baltais Flīģelis'' 1.stāva gaitenī un pagrabstāvā apskatāmi mākslas nodaļas profesionālās ievirzes izglītības 2019./2020.mācību gada 14 audzēkņu noslēguma darbi.
Mākslas nodaļas absolventu darbu izstāde ir sava veida atskaite par apgūto mākslas skolā, un arī iespēja citiem novērtēt un apskatīt autora pirmo lielāko patstāvīgo darbu viņa mākslas karjeras sākumā.

 

Siguldas Mākslu skola aicina audzēkņus, kuri uzsāk mācības 1. klasē, uz svinīgo skolas gada sākumu.
15.00 Mācību gada atklāšana pie skolas
15.30 Tikšanās ar specialitāšu pedagogiem/klašu audzinātājiem skolā.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.
 

 

Mākslu skolā “Baltais flīģelis” līdz 25. augustam norisinās jaunu audzēkņu uzņemšana Mūzikas un Mākslas nodaļās; skolas uzņemšanas pārbaudījumi notiks 25. augustā no plkst. 14.00 līdz 17.00.

Mākslas nodaļā audzēkņus uzņem no 7 gadu vecuma. Skolēniem septiņu gadu garumā ir iespēja apgūt vizuāli plastisko mākslu.


Mūzikas nodaļā audzēkņus uzņem vecumā no 7 līdz 12 gadiem un piedāvā apgūt šādas programmas:
* taustiņinstrumentu spēle – klavierspēle, akordeona spēle;
* stīgu instrumentu spēle – vijoles spēle, čella spēle;
* pūšaminstrumentu spēle – flautas spēle, klarnetes spēle, saksofona spēle, mežraga spēle, trompetes spēle, trombona spēle, eifonija spēle, tubas spēle. Īpaši tiek aicināti audzēkņi, kuri vēlas apgūt metāla pūšaminstrumentu specialitāti;
* sitaminstrumentu spēle;
* kora klase;
* populārās un džeza mūzikas nodaļas programma “Mūsdienu ritma mūzika” (klavieres, vokāls, saksofons, sitaminstrumenti, basģitāra).

Atvērto durvju diena pirmdien, 24.augustā, plkst.16.00-18.00. Būs iespēja tikties ar Mūzikas nodaļas pedagogiem.

Papildu informācija par audzēkņu uzņemšanu pieejama Mākslu skolā “Baltais flīģelis” vai zvanot uz tālruņa numuru 29931067.

INFORMĀCIJA PAR UZŅEMŠANU UN PROGRAMMĀM

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad profesionālās ievirzes klasēm ir iespēja pieteikties elektroniski pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, aizpildot pieteikuma formu “Iesniegums profesionālās ievirzes programmās”. Pieteikumu varēs aizpildīt nepilngadīga skolēna likumiskais pārstāvis.

Veicot reģistrāciju, katram skolēnam tiks piešķirts unikāls identifikācijas kods, kas tiks nosūtīts uz pieteicēja norādīto e-pasta adresi. Kopējais saraksts ar skolēniem, kuri atbildīs noteiktajiem kritērijiem un tiks uzņemti profesionālās ievirzes klasēs, tiks publicēts līdz 31. augustam pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv.

UZMANĪBU!

"BALTAIS FLĪĢELIS IENĀK MĀJĀS"!

Piektdien, 29. maijā, plkst. 17.00-19.00 Feisbookā LIVE bija skatāms audzēkņu veikums koncertā "Baltais Flīģelis ienāk mājās"!

Šogad no mājās tapušiem video, mākslas darbiem un teātra etīdēm veidosim LIVE koncertu, kurā varēsim ieskatīties viens otra mājās un vienoties kopīgā mācību gada noslēguma pasākumā. Programma solās būt gana interesanta un aizraujoša!

https://www.facebook.com/siguldasmaksluskola/ 

6a un 6b klases veikums "Krāsainā ainava".

Grafikas nodarbībās attālināti skolotājas Patricijas Brektes vadībā.

Audzēkņiem bija jāizvēlas viens no 4 uzdotajiem kompozīcijas veidiem un jārada savs darbs. Grafikas darbi radīti, atspiešanai izmantojot visdažādākos priekšmetus un  iegūstot daudz dažādas faktūras! Atspiešanai izmantoti forsītijas ziedi, vizbulītes ziedi, priedes zari, sūnas, iemērcot guaša krāsā un nospiežot uz papīra dažādās pozīcijās un virzienos. Prieks par audzēkņiem, rakstu un faktūru dažādību un rezultātu!

 

Skolotājas Daces Andersones vadībā tapis

1. klases veikums MANS MĀJAS MĪLULIS.

https://www.facebook.com/siguldasmaksluskola/videos/545882849427932/

 

“Zivju dzenītis”.
3. mākslu klases audzēkņu zīmēšanas darbi.
Pedagoģe Laura Rostoka.

Skatīt šeit: https://www.youtube.com/watch?v=iRgIXDwgJ2I&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1ifkoAH6tOrUE6d1eDoCs5LnrUK_viaT9gczLCTz9uk2pHK2HBaEN-jrQ

 

Dabā mostas viss. Krāsas, formas un sajūtas. Un šos procesus savos darbos ļauj Jums apskatīt Mākslu skolas " Baltais Flīģelis" 2.klases skolēni . Skolotāja- Dace Andersone.

 

 Siguldas mākslas skolas 5. klases audzēkņu papīra kolāžas MASKAS – attālināto mācību darbi. Pedagoģe Iveta Bambere.

Autore Gabija Ozola / 5.klase
"MASKA" / papīra kolāža

 

 

Ar prieku iesaistījāmies pašvaldības iniciatīvā un nu mūsu audzēkņu iztēles putni aizlidojuši visapkārt Siguldai!

 

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu 
"Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" no 2020. gada 13. marta līdz 14. aprīlim tiek pārtraukta klātienes mācību procesa norise Siguldas Mākslu skolā "Baltais Flīģelis"!
Pēc brīvlaika mācību process skolā tiek nodrošināts attālināti.

Plašāka informācija te!

Esi atsaucīgs un seko līdzi jaunumiem e-klasē!

- - - 

 
 
 
Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu
"Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" no 2020. gada 13. marta līdz 14. aprīlim tiek pārtraukta klātienes mācību procesa norise Siguldas Mākslu skolā "Baltais Flīģelis"!
Pēc brīvlaika mācību process skolā tiks nodrošināts attālināti.
Lūgums sekot informācijai skolas e-klasē, kā arī gaidīt ziņu no mācību priekšmetu pedagogiem.
Ir noteiktas darba stundas, kad audzēkņiem un vecākiem tiks nodrošināta iekļūšana skolas telpās no 16. līdz 20. martam:
2020. gada 16. martā no plkst.9.00 – 11.00
2020. gada 17. martā no plkst.9.00 – 11.00
2020. gada 18. martā no plkst.14.00 – 16.00
2020. gada 19. martā no plkst.14.00 – 16.00
2020. gada 20. martā no plkst.9.00 – 11.00, nodrošinot instrumentu, mākslas nodarbību materiālu un personisko mantu saņemšanu.
Precīzāka informācija par mācību procesa norisi skolā ārkārtas situācijas laikā sekos pēc 20. marta.
 
 
 
 
 

 

 

 

Siguldas Mākslu skolas "Baltais flīģelis" izstāžu telpā līdz 14.martam apskatāma Aijas Princes gleznu izstāde “VIENKĀRŠI PRIEKS”.

Prieks - tik ļoti tas mums vajadzīgs! Prieks, tāds ikdienišķs, vienkāršs, nemākslots, patiess. Par rītu, kurš atnācis, par dienu, par sauli, par zāli, par gadiem, par ļaudīm, par zemi Latviju, par . . . ”
Pati māksliniece par izstādes noskaņu saka: “Daba. Saule. Jūra. Vējš… Lietus atnāk un aiziet. Ir vasara. Prieks par mūsu Latviju, dabu. Tas ir esības prieks. Prieks par dzīvi un dzeju. Lasu .Un domas nes manas kājas. Otas deja uz audekla. Vairākas vasaras, mazliet ziemas. Sirdī un Domās. Īsts, patiess ieraudzīšanas, sajušanas, radīšanas prieks…”

 

 

LEPOJAMIES! Mūsu skolas mākslas nodaļas audzēkņi ir guvuši panākumus mākslas konkursā "Gaujas mozaīka Ādažos", kuru organizē Ādažu mākslas un mūzikas skola.
Justīne Ozoliņa ieguva 3.vietu, Gabriela Niedinga, Katrīne Kaupe un Alise Lāce - atzinības. Skolotāja Laura Rostoka.
Alīna Dāboliņa atzinību un Māra Misiņa pateicību. Skolotāja Dace Andersone.

 

 

Svarīga informācija vecākiem un skolas audzēkņiem - Darba plāns II semestrim!

 

Trīs audzēkņi no Siguldas Mākslu skolas " Baltais Flīğelis" ir kļuvuši par Latvijas kārtas laureātiem un izvirzīti uz konkursa " LIDICE 2020 " otro kārtu Čehijā.
Anne Nora no mini studijas ar darbu " Žurku pļava " , Alīna Dāboliņa - darbs " Pūču koks" un Gabriela Saleniece ar darbu " Vāveru koks " no 1. klases interešu pulciņa mākslā.

 

Vai Tu esi balts vai melns? Jautrs vai bēdīgs, labs vai ļauns? Šodien to neviens neuzzinās jo. . . . Siguldas Mākslu skolā " Baltais Flīģelis " ir apskatāma izstāde " KARNEVĀLS". Autori - mākslas nodaļas otrās klases.


 

2. decembrī pie mums ciemojās Siguldas novada vispārizglītojošo skolu audzēkņi.
Paldies Mūzikas/Teātra nodaļu audzēkņiem un pedagogiem par 2 brīnišķīgiem koncertiem.
Uz skatuves Mākslas nodaļas audzēkņu darbi.

22. novembrī Mākslas nodaļas audzēkņi piedalās Iecavas mākslas un mūzikas skolas rīkotajā konkursā " Radošais atlikums". 

Mākslas nodaļas 2.klases audzēknes Rūta Zariņa un Lība Šķipore ir ieguvušas pirmo vietu savā vecuma grupā un 6.klases audzēknes Patrīcija Žaimunde un Dace Stīpniece - pateicības, profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņu konkursā "Radošais atlikums” Iecavas mākslas un mūzikas skolā. Skolotājas Dace Andersone un Laura Rostoka. Apsveicam laureātes un skolotājas!

 

2019. gada 9. novembrī notika Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” 60. gadadienas salidojums ““Baltais flīģelis” ar skatu nākotnē”. Vakars sākās ar izstādes atklāšanu, turpinājās ar koncertu un noslēdzās ar balli.

Mūzikas, Mākslas un Teātra nodaļu esošie un bijušie pedagogi, vairāk nekā divi simti absolventi, koncerta dalībnieki un klausītāji baudīja svētku atmosfēru, sengaidīto satikšanās prieku un lielisko koncertu. 

Koncertu ievadīja spilgts un aizraujošs sitaminstrumentālistu ansambļa priekšnesums. Koncertā izskanēja gan latviešu tautasdziesmas apdare akordeonam solo, gan dažādu tautu autoru klasiski un mūsdienīgi ansambļi – klavieru duets, klavieru trio, metāla pūšamo instrumentu trio, gan arī vairāki lielāku kolektīvu priekšnesumi. Publiku sajūsmināja “Baltā flīģeļa” bigbends. 

Koncerta noslēgumā publika baudīja Siguldas pirmās bērnu simfonijas atskaņojumu, klātesot tās autoram Semjuelam Grejam. Jaunzēlandiešu komponists to veltījis Siguldai un sacerējis īpaši skolas jubilejai. Ievadvārdus runāja Teātra nodaļas audzēkņi, savukārt savdabīgo, neparastiem efektiem bagāto simfoniju diriģenta Pētera Plūmes vadībā atskaņoja Siguldas Jauniešu kamerorķestris un pedagogi, piedalījās arī skolas koris, izdziedot skaisto, simfonijā ietverto melodiju “Zied ievas Siguldā”. Publika pirmatskaņojumu uzņēma ar stāvovācijām. 

 Sveicot visus klātesošos, sirsnīgas uzrunas teica skolas direktore Jolanta Bimbere un Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, raksturojot pagātni un šodienu, kā arī iezīmējot nākotnē veicamos darbus. 

 Koncerta programmas skaņdarbus apvienoja īpaši veidots teksts, tā raito gaitu papildināja koncertzāles saimnieka Jura Lisenko vadīta spēle ar balvām – “Baltā flīģeļa” uzlīmītēm. Pelnītus aplausus saņēma arī jaunie koncerta vadītāji – “Baltā flīģeļa” audzēkņi Paula Šmite un Edgars Bāliņš.

 ““Baltais flīģelis” ar skatu nākotnē” atklāja plašu skatu uz skolas šodienu, iedvesmojot ikkatru klātesošo turpmākajam radošā darba cēlienam.

Mākslas darbu izstādē plaši un daudzveidīgi atspoguļots gan pedagogu, mākslas profesionāļu, gan audzēkņu jubilejas gadā paveiktais.

Mākslas nodaļas skolotāju un audzēkņu darbi  apskatāmi skolas izstāžu telpā līdz 8. decembrim.

 

2019. gada 9. novembrī Mākslu skola „Baltais flīģelis” aicina uz skolas 60. gadadienas salidojumu, kas sāksies ar Mākslas nodaļas skolotāju un audzēkņu darbu izstādes atklāšanu, turpināsies ar koncertu, kurā tiks pirmatskaņota Siguldas 1. bērnu simfonija – tajā kopā uzstāsies skolas kolektīvi – Siguldas jauniešu pūtēju orķestris “Sudrabskaņa”, Siguldas jauniešu kamerorķestris un Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” koris. Salidojuma noslēgumā balle.

Dalību salidojumā aicinām pieteikt šeit

Pasākuma norise:

plkst. 18.00  Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” pedagogu un audzēkņu darbu izstādes atklāšana

plkst. 18.30  Koncerta ““Baltais flīģelis” ar skatu nākotnē” sākums

Plkst. 20.00 Balle

Informācija par salidojuma norisi:  jolanta.bimbere@sigulda.lv, 29931067.

 

Visi laipni aicināti ceturtdien, 17. oktobrī uz Taustiņinstrumentu nodaļas 60 gadu jubilejas koncertu!

 

Koncerta sākums plkst. 18.00. Koncertā piedalās pedagogi, absolventi, viņu vadītie kolektīvi un skolas audzēkņi.

Godinot latviešu izcilo komponistu, ērģelnieku, pirmās latviešu nacionālās operas „Baņuta” autoru Alfrēdu Kalniņu, kuram šogad aprit 140 gadi, 21. septembrī notika izstādes „Komponists Alfrēds Kalniņš” atklāšana kultūras centrā „Siguldas devons”.

Izstādi veidoja Turaidas muzejrezervāts sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Tā  aplūkojama līdz 19. oktobrim.

Izstāde vēsta par Alfrēda Kalniņa personību, daiļradi un komponista nozīmi Siguldas kultūras atmiņā – kā zināms, latviešu solodziesmu lielākais meistars Siguldā dzīvojis 19. un 20. gadsimta mijā un Siguldā tapušas viņa pirmās solodziesmas.

SVEICIENS VISIEM AUDZĒKŅIEM, VECĀKIEM, SKOLOTĀJIEM un DARBINIEKIEM, uzsākot 2019./2020. mācību gadu!

 

Šogad Mākslu skolu "Baltais flīģelis" absolvēja 46 jauni un talantīgi audzēkņi - 30 mūziķi, 9 mākslinieki un 7 aktieri! Lepojamies ar Jums! Paldies pedagogiem par talantu plaucēšanu, vecākiem par atbalstu un dzīvu līdzdalību! Novēlam radošus panākumus arī turpmāk!

Aicinām uz Mākslu skolas “Baltais flīģelis” Teātra studijas jauniestudējuma A. Brigadere “Sprīdītis” pirmizrādi 19.maijā plkst.17.00 kultūras centrā “Siguldas devons”.

 Izrādi var noskatīties -  https://www.youtube.com/watch?v=vqXvBnXSqnU

Zēnu koncerts un mākslas darbu izstāde māmiņām viesnīcas "Aparjods" terasē.


Ik gadu maijā ir kāda īpaša svētdiena, kad Mūzikas, Mākslas un Teātra nodaļu audzēkņi – zēni – tiek aicināti uzstāties ar muzikāliem sveicieniem, dzejas rindām un skaistākajiem mākslas darbiem savām māmiņām. Koncerts notiks viesnīcas "Aparjods" terasē 12.maijā plkst. 12.00. Skolotājas Dainas Samtas lolojums – Mātes dienas koncerts – ir skolas ilggadēja tradīcija un īpašs notikums mīļajām māmiņām.

Koncerta programmā ietverti daudzveidīgi, dažādu žanru un stilu skaņdarbi no 16.gadsimta līdz pat populārām mūsdienu amerikāņu melodijām, kas izskanēs gan solo, gan ansambļos.

Koncertā piedalīsies visu specialitāšu jaunie mūziķi, sākot no 1.klases līdz pat topošajiem absolventiem. Telpā būs izvietoti Mākslas nodaļas jaunāko audzēkņu māmiņu portreti, kas iepriecinās katru apmeklētāju.

Aicinām ikvienu māmiņu uz Mākslu skolas audzēkņu koncertu. Ieeja – bez maksas.
 

 

uz sākumu