SVEICIENS VISIEM AUDZĒKŅIEM, VECĀKIEM, SKOLOTĀJIEM un DARBINIEKIEM, uzsākot 2019./2020. mācību gadu!

 

 

 

Šogad Mākslu skolu "Baltais flīģelis" absolvēja 46 jauni un talantīgi audzēkņi - 30 mūziķi, 9 mākslinieki un 7 aktieri! Lepojamies ar Jums! Paldies pedagogiem par talantu plaucēšanu, vecākiem par atbalstu un dzīvu līdzdalību! Novēlam radošus panākumus arī turpmāk!

 

Iepriekšējā gada absolventu dāvana sazaļojusi un jau šodien plkst. 18.00 lielajā dzīvē vedīsim šī gada talantīgos audzēkņus! Tiekamies Izlaidumā!

Aicinām uz Mākslu skolas “Baltais flīģelis” Teātra studijas jauniestudējuma A. Brigadere “Sprīdītis” pirmizrādi 19.maijā plkst.17.00 kultūras centrā “Siguldas devons”.

Izrādi var noskatīties -  https://www.youtube.com/watch?v=vqXvBnXSqnU

 

Izstāde “MĀMIŅA-FEJA”

 

“FEJA” ir ar pārdabiskām spējām apveltīta skaista sievišķā būtne. Tāpat kā mamma.
Mini studijas mazie mākslinieki aicina apmeklēt darbu izstādi “MĀMIŅA-FEJA” Siguldas Mākslu skolas "Baltais flīģelis” 1.stāva gaitenī.
Pedagoģe Dace Andersone

 

Zēnu koncerts un mākslas darbu izstāde māmiņām viesnīcas "Aparjods" terasē.


Ik gadu maijā ir kāda īpaša svētdiena, kad Mūzikas, Mākslas un Teātra nodaļu audzēkņi – zēni – tiek aicināti uzstāties ar muzikāliem sveicieniem, dzejas rindām un skaistākajiem mākslas darbiem savām māmiņām. Koncerts notiks viesnīcas "Aparjods" terasē 12.maijā plkst. 12.00. Skolotājas Dainas Samtas lolojums – Mātes dienas koncerts – ir skolas ilggadēja tradīcija un īpašs notikums mīļajām māmiņām.

Koncerta programmā ietverti daudzveidīgi, dažādu žanru un stilu skaņdarbi no 16.gadsimta līdz pat populārām mūsdienu amerikāņu melodijām, kas izskanēs gan solo, gan ansambļos.

Koncertā piedalīsies visu specialitāšu jaunie mūziķi, sākot no 1.klases līdz pat topošajiem absolventiem. Telpā būs izvietoti Mākslas nodaļas jaunāko audzēkņu māmiņu portreti, kas iepriecinās katru apmeklētāju.

Aicinām ikvienu māmiņu uz Mākslu skolas audzēkņu koncertu. Ieeja – bez maksas.
 

 

 

uz sākumu