uz sākumu

 

 


 

Koncertpasaka AISMA – Edgars Cīrulis

Koncertpasaka AISMA – Edgars Cīrulis

Ievietots: 06.01.2020.

Sestdien, 28.martā, plkst. 17.00


Latviešu pianists un komponists Edgars Cīrulis kopā ar Jāni Ločmeli un mūziķiem no Latvijas, Itālijas un Dānijas rādīs klausītājiem starpžanru projektu AISMA Book I. Pirmā albumgrāmata no triloģijas AISMA ir pasaka par katra klausītāja svarīgāko dzīves daļu — bērnību: šajā projektā tiek atskaņota oriģinālmūzika, kas ir balstīta uz Edgara Cīruļa un Jāņa Ločmeļa autorpasaku. Starpžanru projekts ir audiovizuālā pieredze: katrai grāmatas sadaļai, ko pavada mākslinieces Aijas Pastares īpaši gleznotās ilustrācijas, atbilst savs albuma skaņdarbs.


Projektā atskaņotā mūzika ir spilgta, pilna ar krāsas uzplaiksnījumiem, pulsējošiem mikroritmiem un melodijām. Tā eksistē unikālā vidē — starp kompozīciju un improvizāciju, kur uzmanība tiek vērsta uz visu kolektīvu, ne indivīdu. “Kompozīcijas ir veidotas, balstoties uz stāstu par meiteni vārdā Aisma, kas uzaug kopā ar savu māti un cenšas atrast savu vietu pasaulē, dažreiz īstā, dažreiz — iedomu”, par projektu stāsta tā autors Edgars Cīrulis. 

 

Vakara pirmajā daļā izskanēs Edgara Cīruļa komponētais koncerts klavierēm un bongo, kas sarakstīts īsi pirms AISMAS tapšanas. Koncerts ir muzikāls priekšvēstnesis lieldarbam, kur pasaka satiekas ar mūziku un ilustrācijām. Otrajā daļā tiks prezentēta pirmā albumgrāmata no triloģijas AISMA.

 

Ieejas maksa: 10 - 15 EUR. (Siguldas ID karšu īpašniekiem 20% atlaide. Siguldas daudzbērnu ģimenēm ID karšu īpašniekiem 40% atlaide)

 

Biļetes meklē šeit,