uz sākumu


PAGULI VĒL - Vinetas Elksnes koncertstāsts

PAGULI VĒL - Vinetas Elksnes koncertstāsts

Ievietots: 28.02.2020.

Sestdien, 16. maijā, plkst. 17.00

Vineta Elksne ir dziedātāja un dziesmu autore, kura piedalījusies ļoti dažādos projektos - sākot no „Cabaret” līdz dažādiem mūzikliem. Viņa dziedājusi kopā ar Jāni Stībeli, Intaru Busuli un Laimu Vaikuli. Un kur tad vēl brīnišķīgais „Lady Sweet”! Vineta uzstājusies ne tikai Latvijā, bet arī Krievijas, Eiropas un ASV koncertzālēs.

Vineta Elksne koncertprogrammā „Paguli vēl” kopā ar latvijā atzītākajiem mūziķiem aicina baudīt nesteidzīgu vakaru kopā ar ģimeni, ieklausoties šūpuļdziesmu stāstos un ļaujoties īstam piedzīvojumam. Šūpuļdziesmas klātbūtne un tās spēja apturēt laiku mūsdienu pasaulē ir kas patiesi unikāls. Tā ir vērtība brīžos, kad ar kādu sarunājamies nesteidzoties. Muzikālais materiāls ir jaundarbs ar Vinetas Elksnes mūziku un izcilu Latvijas teksta autoru – Jāņa Elsberga, Ingas Gailes, Annas Auziņas un Ojāra Vācieša – dzeju.

Šūpuļdziesmas klātbūtne un tās spēja apturēt laiku mūsdienu pasaulē ir kas patiesi unikāls. Vērtība brīžos, kad ar kādu sarunājamies nesteidzoties.

Piedalīsies:

 Vineta Elksne, Daumants Kalniņš, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Roberts Rasa, 
Māris Elksnis, Jolanta Strikaite-Lapiņa,  Karīna Tropa

Kā arī, - Ieva Šablovska, Andis Klučnieks, Emīla Dārziņa jauktais koris, 
stīgu kvartets - Dina Ozoliņa, Līva Plociņa, Silvija Krauze, Rihards Strauss, bērnu vokālais ansamblis “Čabuļi”

Alīda Pērkone (Lelle - Čunčurītis)

Čunčurīša tēls tiks izgatavots arī lelles veidolā, ko koncertā, atbilstoši scenārijam, vadīs Leļļu teātra aktieris.

 

Ieejas maksa: 10 - 20 EUR. (Siguldas ID karšu īpašniekiem 20% atlaide. Siguldas daudzbērnu ģimenēm ID karšu īpašniekiem 40% atlaide)

 

Biļetes meklē šeit