uz sākumu


MĪĻMĀMIŅU PASAKAS “Trio Angelicus” koncerts bērniem un viņu vecākiem

MĪĻMĀMIŅU PASAKAS “Trio Angelicus” koncerts bērniem un viņu vecākiem

Ievietots: 07.01.2019.

Sestdien, 26. janvārī, plkst.17.00


Dziedātāja Elīna Šimkus, arfiste Ieva Šablovska un flautiste Sondra Lejmalniece.

Trio dalībnieces visas ir mammas, tāpēc likās īpaši saistoši piedalīties projektos, kas domāti bērniem. Ansambļa skanējums ir klusināts, tāpēc jo vairāk piemērots mazajiem klausītājiem. Koncertā tiks stāstītas pasakas, kuru raksturus, krāsas un noskaņas palīdzēs uzburt īpaši veidots repertuārs. Skanēs mūzika gan no latviešu multiplikāciju filmām, gan mākslas filmām, gan īpaši mīļas bērnu dziesmas.
 
Kamermūzikas trio "Trio Angelicus" dibināts 2016. gada sākumā, un tajā ir apvienoti trīs tembri: augsta dāmas balss, flautas dzidrais skanējums un arfas noslēpumainais valdzinājums . Trio pamatrepertuārā ir iemīļoti klasiskie skaņdarbi, gan mazāk pazīstami opusi no latviešu un pasaules klasiskās mūzikas lappusēm.

 

Biļetes cena – no 4 līdz 6 eiro, Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, bet daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide. 

Biļetes iespējams iegādāties šeit, „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī vienu stundu pirms koncerta norises koncertzāles „Baltais Flīģelis” kasē.

Koncertu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.