uz sākumu


Notiks koncertizrāde „Kropotkina stāstiņi” bērniem un viņu ģimenēm

Notiks koncertizrāde „Kropotkina stāstiņi” bērniem un viņu ģimenēm

Ievietots: 03.12.2018.

Sestdien, 8.decembrī, plkst.17.00 koncertzālē „Baltais flīģelis” bērni un viņu ģimenes aicinātas vērot koncertizrādi „Kropotkina stāstiņi”, kuru radījuši Siguldas komponisti Kaspars Tobis, Pēteris Lunde, Juris Lisenko, Teodors Kerimovs, Juris Kaukulis un jaunā paaudze, Nikolaja Kropotkina personības iedvesmoti, apvienojušies, lai izstāstītu stāstu par Krievu aristokrātijas, Kropotkinu dzimtas vēsturisko ieguldījumu Siguldas attīstībā.

1898.gadā Nikolajs Kropotkins no mātes mantojumā saņēma Siguldas muižu ar Siguldas Jauno pili. Nikolajs no 1907. līdz 1912.gadam bija Kurzemes guberņas vicegubernators, bet no 1912. līdz 1915.gadam – Vidzemes guberņas vicegubernators. Viņš enerģiski attīstīja Siguldu, popularizējot to kā „Vidzemes Šveici" – izbūvēja viesnīcu, bobsleja un kamaniņu trasi „Sigulda”, pastaigu takas un citu infrastruktūru.

Biļetes cenas – no 4 līdz 6 eiro, ar Siguldas novada iedzīvotāja ID katri – 20% atlaide, bet daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide. Biļetes iespējams iegādāties šeit, „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī vienu stundu pirms pasākuma norises koncertzāles „Baltais flīģelis” kasē.

Koncertu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.