uz sākumu


Paolo Nani (Dānija) komēdijas teātra izrāde bērniem "Saldējuma klauns"

Paolo Nani (Dānija) komēdijas teātra izrāde bērniem "Saldējuma klauns"

Ievietots: 26.02.2018.

17. martā plkst. 19:00 Siguldas koncertzālē „Baltais Flīģelis" aicinām uz dzīvespriecīgu un aizraujošu komēdijas teātra izrādi visai ģimenei „Saldējuma klauns"!

Džekijs ir saldējuma pārdevējs - apaļa, smieklīga, mīlīga figūra, kas saldējumu pārdod īpašā manierē. Vissvarīgākā ir Džekija saspēle ar skatītāju, kuras laikā kopīgi tiek radīti joki un uzburti visdažādākie brīnumi. Izrāde ir kā traks ceļojums un muzikāls piedzīvojums, kura beigās kādam tiks arī gards saldējums.

Izrāde norisinās Starptautiskā bērnu un jauniešu profesionālo teātru festivāla "Eju meklēt!" ietvaros un ir spēlēta Dānijā, Itālijā, Ķīnā, Japānā, Turcijā, Zviedrijā, Spānijā, Francijā, Brazīlijā.

Par festivālu: 2018. gadā no 15. līdz 18. martam Rīgā otro reizi norisināsies Starptautisks bērnu un jauniešu profesionālo teātru festivāls "Eju meklēt!" ar programmu bērniem un jauniešiem vecumā no 1 līdz 18 gadiem.
Festivāla moto ir tēlains un emocionāls pasaules atspoguļojums no bērna perspektīvas, kas ir nopietns saturā un spilgts izteiksmē.
Skatuves mākslas daudzveidīgajā programmā būs gan klaunāde kā nopietns dramatiskās mākslas žanrs, gan klasiski dramatiskas, leļļu teātra un eksperimentālas oriģināldramaturģijas izrādes, dejas un zīmējumu teātra performances, interaktīvas vides un objektu spēles.
Festivāls meklē jaunos skatītājus ar plaši atvērtām acīm, kuri zem klauna maskas saskata jūtīgu sirdi, aiz jautras spēles saprot nopietni uzdotu jautājumu un no pirmā līdz pēdējam izrādes brīdim dzīvo līdzi dejotājiem, aktieriem, mūziķiem.
"Eju meklēt!" ietvaros ikvienam ir iespēja iepazīties ar profesionālu teātru iestudējumiem no Igaunijas, Dānijas, Zviedrijas un Latvijas.
Paralēlā programma pedagogiem, aktieriem, horeogrāfiem, režisoriem, studentiem, mākslas teorētiķiem piedāvā starptautisku profesionāļu simpoziju, pieredzes apmaiņas kontaktu programmu "Festivāla klubs" un dāņu režisora Paolo Nani meistarklasi.

Biļešu cenas - no 5 līdz 7 eiro, ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti - 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm - 40% atlaide. Biļetes iegādājamas „Biļešu paradīze" kasēs un interentā https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/63900

Pasākums paredzēts bērniem no 4 gadu vecuma, līdz 4 gadu vecumam biļete nav jāpērk, ja bērns sēž klēpī.