uz sākumu


Rāmi Riti - "Saules rīti, Dieva rīti" koncerts

Rāmi Riti - "Saules rīti, Dieva rīti" koncerts

Ievietots: 02.11.2017.

Koncertzālē "Baltais Flīģelis" 4. novembrī pulksten 19:00 uzstāsies muzikālā apvienība "Rāmi Riti", kas Latvijas svētku mēnesī dodas pie klausītājiem ar jaunu albumu "Saules rīti, Dieva rīti" un koncertu.

"Rāmi Riti" mūzikā savijas skaistākās, svētākās dainas par Sauli, Laimu, Dievu, Māru, Austras koku, par mums - cilvēkiem, dzīves gājumu, mūsu zemi un latvisko Dievsajūtu, un ved klausītāju iekšējā ceļojumā pie sevis.
Meditatīvo skanējumu rada katra grupas dalībnieka iekšējā dzirksts, spēlētais instruments un izteiksme mūzikā, kā arī dziedinošā 432 Hz frekvence, kurā dziesmas tiek atskaņotas. Pats nosaukums "Rāmi Riti" ietver un noskaņo klausītāju uz mieru un tai pat laikā iekšēju modrību un notikumu.

"Rāmi Riti" mūzika dod impulsu klausītājam izbaudīt, piedzīvot dvēseles mieru, saskaņu ar dabu, visu dzīvo apkārt un rimtu mīlestības sajūtu caur latviešu tautasdziesmām.

Koncertā "Saules rīti, Dieva rīti" piedalās: Inese Kozuliņa - balss, kokle, taustiņi; Arnolds Kārklis - ģitāra, balss; Ansis Jansons - kokle; Mārtiņš Miļevskis - perkusijas, balss; Alisa Klimansa - flautas; Līva Gaile - balss, stabule.

Biļetes:
https://www.bilesuparadize.lv/events/event/59906

Biļešu cenas: 10 EUR un 12 EUR
Skolēniem un pensionāriem 50% atlaide
Siguldas ID karšu īpašniekiem ir pieejamas atlaides 10 % vērtībā (2 biļetes ar atlaidi uz vienu ID karti)