uz sākumu


Siguldā būs skatāma Jaunā Rīgas teātra izrāde „Dzeja”

Siguldā būs skatāma Jaunā Rīgas teātra izrāde „Dzeja”

Ievietots: 16.09.2017.

Sestdien, 16.septembrī plkst.19.00 Siguldas koncertzālē Baltais Flīģelis” Dzejas dienu ietvaros būs skatāma Jaunā Rīgas teātra izrāde Dzeja”.

„Šis ir ne tikai poētisks, bet arī pētniecisks darbs. Gribam atrast to dzejas zonu sevī, kur dzeja ir nepieciešama, un izprast, ko mēs katrs gaidām no dzejas. Mūsuprāt, dzeja ir viena no vissubjektīvākajām mākslām, un mēs gribam šo subjektīvo dzejas izpausmi saglabāt, atrodot tieši savus dzejoļus un dzejniekus. Mēs vēlamies nepārvērst dzeju par prozu, nezaudēt tās struktūru, ritmu, muzikālo un poētisko loģiku,” par izrādi saka tās veidotāji.

Izrādē piedalās aktieri Guna Zariņa, Kaspars Znotiņš, Jana Čivžele, Ivars Krasts un Ģirts Krūmiņš. Režisore – Māra Ķimele.

Uz pasākumu skatītāji aicināti līdzi ņemt kādu no sava grāmatplaukta dzejas krājumiem un pēc izrādes kopā ar izrādes režisori un aktieriem piedalīties sarunā – disputā „Vai dzeja ir grāmatplauktam?”.

Ielūgumi uz izrādi saņemami koncertzālē „Baltais Flīģelis”, Siguldas novada Kultūras centra biļešu kasē Siguldā, Raiņa ielā 3, kā arī Siguldas novada bibliotēkās.