uz sākumu


Dziedātājs Jānis Stībelis 8. martā klausītājus aicina uz labāko dziesmu koncerttūri „Sajūti!”

Dziedātājs Jānis Stībelis 8. martā klausītājus aicina uz labāko dziesmu koncerttūri „Sajūti!”

Ievietots: 21.02.2017.

Dziedātājs Jānis Stībelis, kurš šopavasar apceļo Latvijas pilsētas ar savu jauno koncertprogrammu “Sajūti!”, jau nākamotrdien, 8.martā, viesosies Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis”. Romantiskā noskaņā ieturētā koncerta īpašā viešņa būs dziedātāja Aminata, turklāt Jānis sola klausītājām sarūpēt ne vienu vien īpašu pārsteigumu.

“Sveicam visas dāmas 8.martā! Ir patīkami lieku reizi pievērst uzmanību tam, ka mums blakus, Latvijā, ir tik daudz jauku un skaistu sieviešu! Manuprāt, tas ir lielisks iemesls pasmaidīt un mums, vīriešiem, godināt mūsu daiļo dzimumu, īpaši šajā laikā, kad gaisā sāk just pavasara elpu,” saka Jānis, atklājot, ka koncertā skanēs gan īpaši Siguldas klausītājiem sagatavoti abu dziedātāju dueti, gan gaidāmas citas interesantas muzikālas lietas. 

 Atgādināsim, ka Jānis pirms kāda laika vēstīja, katrā viņa tūres koncertā piedalīsies kāds īpašais viesis, un šoreiz viņš izvēlējies dziedātāju Aminatu Savadogo, kura savulaik – pirms septiņiem gadiem – bija Jāņa grupas bekvokāliste, taču beidzamajos gados uzsākusi veiksmīgu solodziedātājas un arī dziesmu autores karjeru.

“Īpašā viesmākslinieka uzstāšanās, manuprāt, ir kā “ķirsītis” uz putukrējuma tortes,” ir pārliecināts Jānis, vēlreiz uzsverot – šis 8.marta koncerts būs patiešām romantisks un īpašs.

Jaunās tūres programmu veido lielākā daļa Jāņa Stībeļa zināmāko dziesmu (“Es tikai smejos”, “Glāze piena”, “Esi pozitīvs”, “Tikai tev” u.c.) no viņa populārākajiem albumiem, bet, lai programmu atsvaidzinātu, tajā tiks iekļauti viens vai divi jaunu skaņdarbu pirmatskaņojumi no dziedātāja topošā albuma, kā arī viens vai divi senāki un nedaudz aizmirsti skaņdarbi.

Koncertā Jānim Stībelim talkā nāks izcilie instrumentālisti Raimonds Macats (taustiņinstrumenti, mutes harmonikas, čells), Miķelis Vīte (perkusijas) un Andrejs Jevsjukovs (ģitāra), Oskars Sproģis (basģitāra), kā arī jaunā dziedātāja Megija Naunikas.

Informācija par mākslinieku:

 www.janisstibelis.lv un Facebook/Jānis Stībelis