uz sākumu


Siguldas koncertzāle „Baltais Flīģelis” aicina uz Ziemassvētku noskaņu koncertu

Siguldas koncertzāle „Baltais Flīģelis” aicina uz Ziemassvētku noskaņu koncertu

Ievietots: 13.12.2016.

Sestdien, 17.decembrī, plkst.18.00 Siguldas koncertzālē Baltais Flīģelis” notiks Ziemassvētku koncerts „Es palūgšu Baltajam eņģelim”. Koncertā būs iespēja izgaršot Ziemassvētku sajūtu gammu talantīgās vokālās grupas „Ēra” balsīs, Pētera Ozoliņa samtainā čella skaņās un Elīnas Gruzniņas dzidrajās klavieru pasāžās sasmaržot piparkūku, kanēļa, krustnagliņu un muskatriekstu aromātu.

Ziemassvētkos – to visi jau zina – vislielākā vērtība ir kopā pavadītam laikam, rūpēm vienam par otru un patiesai sirsnībai. Laiks apstāties, paraudzīties vienam uz otru un novēlēt gaišus un mierpilnus svētkus! Tieši par to vokālā grupa „Ēra” stāstīs šajā koncertā, uzburot gan svētkus, gan mieru, gan tumsu un gaismu. Un vēl „palūgs Baltajam Eņģelim, kurš mums tik pazīstams šķiet, lai viņš palūko, kā Tev šajos baltajos Ziemassvētkos iet”.

Koncertā skanēs Andra Kontauta cikla „Manas ziemas rīts” pirmatskaņojums un skaistākās Ziemassvētku dziesmas. Koncertā piedalās vokālā grupa “Ēra” Ditas Tomsones vadībā, čellists Pēteris Ozoliņš, pianiste Elīna Gruzniņa un gaismu mākslinieks Egils Kupčs. Koncerts notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

 

Biļetes cena – no 5 līdz 10 eiro. Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 1 eiro atlaide. Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv. „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un stundu pirms koncerta – norises vietā.